Electrolux Ideas Lab yarışması

08.09.2016 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Tüm dünyada beslenme alışkanlığı giderek değişiyor. Sağlıklı, doğaya karşı duyarlılıktan taviz vermeden yemek yeme alışkanlığı giderek azalmaya başlıyor. Electrolux’ün bu kapsamda başlattığı “Electrolux Ideas Lab” yarışması evde yemek yapma alışkanlığına ilham verecek yenilikçi fikirleri arıyor. Kazanan finalistler 10.000 Euro para ödülünün yanı sıra İsveç’in başkenti Stockholm’da yaratıcı fikrini gerçeğe dönüştürecek benzersiz bir deneyim yaşama imkanına sahip oluyor.

Dünyanın önde gelen ev aletleri üreticisi Electrolux’ün herkes için sağlık ve iyiliği artırmaya dair taahhüdünü yerine getirmek üzere başlattığı “Electrolux Ideas Lab” yarışmasının başvuruları başladı.

Electrolux Ideas Lab, tüm dünyadaki insanların daha lezzetli, sağlıklı ve sürdürülebilir ev yapımı yemeklerden keyif almalarına ilham verecek fikirleri arıyor. Yarışmaya akıllı telefon uygulamalarından, yemek paylaşım programlarına, yenilikçi tariflerden, mutfak aletleri tasarımlarına, mutfağa dair ipuçlarından detaylıca planlanmış iş modellerine kadar birçok başlıkta başvuru yapılabiliyor.

Yarışmaya başvuracak kişilerin yaratıcı fikirlerini anlattığı 30 saniyelik bir video ve kısa bir açıklama metnini yarışmanın sitesine yüklemesi yeterli oluyor. Dileyenler videoyu İngilizce olarak hazırlayabiliyor ya da Türkçe olarak hazırlayıp İngilizce altyazı eklenebiliyor. 18 yaşın üzerinde herkese açık olan yarışmanın başvuruları

3 Ekim 2016 tarihine kadar devam ediyor.

Electrolux Ideas Lab ödülü 10.000 Euro ve Stockholm seyahati

Electrolux uzmanları tarafından belirlenecek finalist, 10.000 Euro para ödülüne ve dünyanın girişimcilik alanında önde gelen kenti Stockholm’e 1 haftalık seyahat imkanına sahip olacak. Burada yaratıcı fikrini daha da geliştirmek ve hayata geçirmek için Electrolux’ün yöneticileriyle ve İskandinavya yarımadasının en başarılı girişimcileriyle bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Yarışma ve başvuru detayları

Yarışmayla ilgili detaylar ve başvuru için: www.electroluxideaslab.com

Önemli tarihler:

  • 3 Ekim: Son başvuru tarihi
  • 18 Ekim: İlk 50 fikir açıklanacak
  • 17 Kasım: İlk 10 fikir açıklanacak
  • 28 Kasım: Kazanan açıklanacak

Yazar Hakkında
admin

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.