Ekonomi Bakanlığı, 3. İklimlendirme Sektörü Tasarım Yarışması

11.12.2015 tarihinde Diğer Kategoriler kategorisine eklenmiş, Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Proje Başvuru Son Tarihi: 05 Ocak 2016 Salı

Düzenleyen: İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) (Ekonomi Bakanlığı)

İnovatif, Ar-Ge öğesi bulunduruan, enerji etkin, sürdürülebilir, rasyonel, özgün, estetik, işlevsel, kalite koşullarına uyumlu, üretilebilir, uygulanabilir, kullanıcı güvenliğini arttıran, çevre dostu, insan ve çevre sağlığı koşullarına uyumlu projelerin yer alacağı söz konusu yarışma, ulusal ölçekte sektörün bütün alanlarına açık olarak düzenlendi.

Yarışmaya akademik çevreler (öğrenci/öğretim üyesi), araştırma kurumları, profesyonel tasarımcılar, üreticiler ve uygulayıcılar bireysel ve grup olarak başvuru yapabilecek.

A) NAKDİ ÖDÜLLER

” İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması “nda başarılı olan tasarımlara aşağıdaki tutarlarda ödül verilecektir.

İSİB Büyük Ödülü (birincilik ödülü) : 25.000 TL

İkincilik Ödülü : 15.000 TL

Üçüncülük Ödülü : 10.000 TL

B) FUAR ZİYARETİ

Yarışmada İSİB Büyük Ödülünü kazanan yarışmacılar (en fazla 3 kişi) İSİB tarafından belirlenecek bir fuarı, İSİB’in belirleyeceği tarihler arasında ve bütçe çerçevesinde ziyaret etme hakkına sahip olabilecektir Ancak, İSİB’in bu hususta herhangi bir taahhüttü yoktur.

 

C) YURT DIŞI EĞİTİM ÖDÜLÜ

 

2008/2 sayılı “Tasarım Desteği Hakkında Tebliğ” kapsamında ödül alan tasarımcılardan Ekonomi Bakanlığı’nca uygun görülenler yurt dışında azami 2 yıl boyunca eğitime gönderilebilecek olup, yarışmanın tamamlanmasını müteakip bu hususta bilgilendirme yapılacaktır. Ancak, İSİB’in bu hususta herhangi bir taahhüttü yoktur.

Birinciye 25.000 TL

İkinciye 15.000 TL

Üçüncüye 10.000 TL

 

Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • Meta